Hodinový manžel Ústí nad Labem

Od výměny žárovky po rekonstrukci bytu
Stavební živnost Zdeněk Koráb

Hodiný manžel pro Teplice  

Hodinový manžel - služby širokého rozsahu

Služby běžně označované jako Hodinový manžel u nás vlastně vycházejí přímo z koncepce a zaměření naší firmy. Náplň prací hodinového manžela je u nás tak obšírná že její popis je velmi obtížný.

Náš hodinový manžel zvládne téměř vše, co se týká údržby, oprav domů a zahrad. Je libo vyměnit sifon u dřezu, pověsit poličku, smontovat nábytek, opravit skříňky v kuchyni, přilepit odpadlé dlaždičky, namontovat WC mísu, nebo vanu ...

Služby hodinového manžela

Hodinový manžel pro Ústí nad Labem, Teplice a okolí

Hodinový manžel z Ústí nad Labem

Prvořadým cílem naší firmy je spokojený zákazník a v případě objednání služeb hodinového manžela získáváte opravdového pomocníka do domácnosti od úklidu až po údržbu domu. Službu lze zároveň využít třeba i k nákupům, přepravě drobného zboží či přepravě samotného zákazníka.

Služba je zpoplatňována hodinovou sazbou a případnou sazbou za cestovné. Ceny u nás se snažíme držet na funkčním minimu a proto čím více využíváte našich služeb tím méně platíte. Nahlédněte prosím do našeho ceníku. Působíme v blízkém okolí měst: Teplice, Ústí nad Labem, Chabařovice, Krupka, Dubí a dalších.


 

Rychlé odkazy : Montáže nábytku - Teplice, Ústí | Rekonstrukce koupelen v Ústeckém kraji | © Zdeněk Koráb